Majad on avatud:

Teisipäev 11-17
Kolmapäev 11-20
Neljapäev 11-17
Reede 11-17
Laupäev 11-17

NB! 

Tammsaare muuseum on suvepuhkuseks suletud 2. juuli – 28.juuliVilde muuseum  1. juuli – 31. juuli 2017.

Vilde muuseum avab oma uksed Kadrioru pargi sünnipäeva pidustusteks 22. juulil.

A. H. Tammsaare maja

Koidula 12 A
Tallinn 10125
Tel: 6013 232
tammsaare@kirjanduskeskus.ee

Eduard Vilde maja

Roheline aas 3
Tallinn 10125
Tel: 6013 181
vilde@kirjanduskeskus.ee

 

Kuidas tulla Tammsaare majja:

Muuseumi pääseb kesklinnast trammidega 1 ja 3 (Koidula peatus) või Pirita suunas sõitvate autobussidega (Uus-Sadama peatus).
Parkida saab muuseumi hoovi (sissepääs Köleri tänava poolt).

Kuidas tulla Vilde majja:

Muuseumi pääseb kesklinnast trammidega 1 ja 3 (Kadrioru peatus) või Pirita suunas sõitvate autobussidega (Poska peatus).
Parkida saab Rohelise aasa tänava ääres. NB! Tasuline kesklinna tsoon.


Täispilet

4€

Sooduspilet

Õpilased, seeniorid, ITIC kaardi omanikud

2€

Perepilet

Kuni 2 täiskasvanut ja kuni 4 alaealist last

6€

Giiditeenus

eesti keeles, min grupi suurus 5 in

10€

Giiditeenus

inglise keeles

30€

Tasuta

Tallinn card
Eelkooliealised lapsed
ICOM/Eesti Muuseumiühingu liikmed
Kunstnike Liigu ja Giidide Ühingu liikmed
Represseeritud
Pressikaardi omanikud
Eesti Emekeeleõpetajate Seltsi liikmed

 


Tallinna Kirjanduskeskus
Reg. 75039793
Koidula 12 A 10125
info@kirjanduskeskus.ee
www.kirjanduskeskus.ee

 

TÖÖTAJAD:

Maarja Vaino
direktor
Tel.6013111
maarja@kirjanduskeskus.ee

Kairi Tilga
juhtivkuraator
Tel. 6013290
kairi@kirjanduskeskus.ee

Egle Adams
Vilde maja kuraator-pedagoog
Tel. 6013181
egle@kirjanduskeskus.ee

Annika Heinsalu
Tammsaare maja kuraator-pedagoog
Tel. 6013232
annika@kirjanduskeskus.ee

 

Saalitöötajad Tammsaare majas

Mai Mänd, Aita Tuurmaa, Sirje Kaus
Tel. 6013232

Saalitöötajad Vilde majas

Raili Tenneberg, Juta Kuik, Urve Aule
Tel. 6013181

 

KODULEHE LOOJAD